Opinto-ohjaaja - Careeria

Opinto-ohjaaja

Opinto-ohjaaja auttaa sinua, kun olet epävarma valitsemasi koulutusalan soveltuvuudesta sinulle. Häneltä saat apua uuden koulutusalan ja koulutuksen valintaan sekä yksilöllisen koulutuspolun suunnitteluun. Opinto-ohjaajalta saat myös yksilöllistä opintojen ohjausta. Voit kysyä Careerian opinto-ohjaajilta neuvoja sähköpostilla: opinto-ohjaajat@careeria.fi

Kysy lisää

Sirpa Harju, Opinto-ohjaaja

040 537 5232

Sirpa.Harju@careeria.fi

Marja Jokinen-Laine, Opinto-ohjaaja

0400 397 971

Marja.Jokinen-Laine@careeria.fi

Sanna Laulumaa, Lehtori

044 737 2436

sanna.laulumaa@careeria.fi

Johanna Oljemark, Opinto-ohjaaja

040 548 5993

johanna.oljemark@careeria.fi

Iina Pälväjärvi, Opinto-ohjaaja

0400 360 583

Iina.Palvajarvi@careeria.fi

Linda Blomander, Lehtori

044 737 2465

linda.blomander@careeria.fi

Katja Kangasmäki, Koulutuspäällikkö

044 737 2433

katja.kangasmaki@careeria.fi